امام خمینی سلام الله علیه و انتخابات
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
شناسه : 739
2
حضور حداکثری
ارسال توسط :

🌺🌹 📚بسم الله الرحمن الرحیم 🌷🌻🌹
✅ امام‌خميني(ره): “وصيت من به ملت شريف آن است كه در تمام انتخابات در صحنه باشند “.
در ایام شهادت رئیس مذهب شیعه حضرت امام صادق علیه السلام و سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد؛ از درگاه خداوند متعال موفقیت ملت سرافراز ایران اسلامی را در تمام مراحل زندگی بالاخص آزمون مهم و سرنوشت ساز انتخابات ۱۴۰۰ و ادامه مسیر امام راحل و شهدای گرانقدر را، تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواستاریم.
✅ حرکت در راه امام خمینی احیاگر اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و مکتب امام صادق علیه السلام همچنان یک تکلیف و وظیفه انقلابی است. باید مبارزه بی‌امان با استکبار و ظلم جهانی و توجه به مستضعفین و مظلومین را قاطعانه دنبال کنیم و پاسدار اصول مکتب انسان‌ساز و کرامت بخش امام باشیم. پشتیبانی از ولایت‌فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی توفیقات کامل ملت، دولت و همه مسؤولین کشور را پیش خواهد آورد و تاییدات الهی را نصیب ملت ایران خواهد کرد.
کشور عزیز ایران اسلامی در این برهه سرنوشت‌ ساز و تاریخی نیازمند مدیری با ایمان، مردمی، لبریز از امید و معتقد به توانمندی‌های داخلی و با نگاه به نیروهای جوان و با عملکرد انقلابی و حقیقتاً عدالتخواه و ضد فساد است تا بتواند تحول در مدیریت اجرایی کشور را ایجاد نماید.
دعوت به حضور گسترده در انتخابات و حمایت از تشکیل دولت مردمی و قوی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری.
نکته مهم :
✅ تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و معیشتی و سوء تدبیر ها حضور پرشور و حداکثري مردم فهيم ايران اسلامي پاي صندوق راي و انتخاب درست و آگاهانه است .
#وعده_ما
#بیست وهشت خردادماه۱۴۰۰
*#انتخاب_اصلح* #انتخاب درست
#حضورحداکثری *#ایران مقتدر*
#باانتخاب کاندیدای اصلح💐
🌷🎋🌷🎋🌷🎋🌷🎋

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.