۳۲سال عزت،افتخار وسربلندی
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
شناسه : 715
3
🌺سالگردآغاز ولایت و زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام سید علی خامنه ای مد ظله العالی بر شما مبارک باد.
ارسال توسط :

بسم الله الرحمن الرحیم🌹
۳۲سال عزت،افتخار وسربلندی🌺
🌺سالگردآغاز ولایت و زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام سید علی خامنه ای مد ظله العالی بر شما مبارک باد.
🔹۳۳ سال مدیریت علوی ایشان نشان داد که خلف صالح امام عظیم الشان انقلاب بوده و هستند و خواهند بود.
🔸 کسی که بدون بهشتی و مطهری و رجایی و باهنر خودش یک تنه در سخت ترین دوران انقلاب بعد امام ایستاد و به همه آزادی خواهان جهان درس ایستادگی و مقاومت داد.
🔸 کسی که با تدبیرش از ولادیمیر پوتین تا اردوغان در کلاس سیاستمداریش شاگردی می کنند و با نظریه شکستن سلطه دلار کشورهای بریکس در دنیا را شکل می دهند.
🔹 کسی که خاکریز جنگ را ۲۰۰۰ کیلومتر دورتر از کشور ایران طراحی می کند و به قول نتانیاهو تا پشت شهرهای اسرائیل خیمه می زند و به جای آنکه با دشمن در کرمانشاه و همدان بجنگد در حلب و غزه و صعده می جنگد و با وجود آنکه ۸۶ کشور به سرکردگی آمریکا می گویند بشار اسد باید برود اما او می فرماید بشار اسد ماندنی است و ترامپ و جان بولتن و… می روند اما بشار می ماند چون دست در دست ولی زمان دارد.
🔸کسی که با منش پیامبر گونه اش نگذاشت منتظری های متفاوتی در این کشور به وجود بیاید و با دید وسیع به دنبال جذب حداکثری و ریزش حداقلی بوده و هست.
🔹کسی که غریب به ۱۵ سال است مشکلات کشور را در معیشت مردم و گره کور این کشور را در اقتصاد می بیند و برایش نسخه اقتصاد مقاومتی می پیچید و اندونزی و مالزی و چین به این نظریه عمل می کنند اما مجریان این کشور همچنان به اقتصاد ورشکسته لیبرالی عمل می کنند😔
🔸 کسی که ناکارآمدی دولت ها را در مسائل گوناگون به پای خودش نوشت و یکه و تنها با وجود آنکه میدانست اشتباه کرده اند اما به جهت حفظ نظام که از جان امام زمان هم بالاتر است از آنان دفاع کرد نظیر گرانی بنزین در آبان ۹۸ و نظیر برجام در تیر ۹۴
🔹 او کسی است که حتی دشمن هم می گوید یک نقطه ی خاکستری نه تنها در زندگی خود بلکه در زندگی نزدیکانش هم وجود ندارد.
وقت اندک و مجال کوتاه تا به اعماق اقیانوس وجود این مرد الهی دست بیابیم….
برای طول عمر و سلامتیش صلوات 🌺

ثبت دیدگاه